rysunki na żywo - eventy, wesela, przyjęcia, rocznice...

Witaj !   

   Szukasz zabawnego i kreatywnego sposobu na rozkręcenie imprezy?   Karykaturzysta zapewni rozrywkę Twoim gościom i pamiątkę z imprezy.
Każde wydarzenie jest odpowiednie – nie ma za dużego, za małego, zbyt poważnego.

Niejeden gość będzie się zastanawiał, dlaczego na jego imprezie nie było karykaturzysty:)

Rysuję karykatury zabawne – nie prześmiewcze, dzięki czemu często osoby niezdecydowane decydują się na pozowanie 🙂 Co ważne, nie trzeba stać w kolejce, bo  jestem do dyspozycji podczas całej imprezy a goście podchodzą w dogodnym dla siebie momencie.

Rysunki ( czarno-białe popiersia ) są wykonywane na papierze sztywnym A3 lub A4 o gramaturze 250g. Arkusz może być sygnowany logo firmy lub napisem okolicznościowym. Prace powstają w tempie około 7 minut jedna twarz a na jednym arkuszu może się znaleźć nawet kilka osób. 

Wielu podchodzi do tej atrakcji ze sceptycyzmem, gdyż tak jak nietrudno przewidzieć co będzie robił fotograf, muzyk, tancerz itd., tak fakt czy goście będą zainteresowani rysunkiem budzi wątpliwości.  Chociaż  mogę zagwarantować, że goście będą dobrze się bawili i wyjdą z miłą i zabawną pamiątką z Waszej imprezy to abyś nie czuł  ryzyka że atrakcja może nie cieszyć się takim powodzeniem, umawiam się na godzinę, dwie lub trzy trzy, a w razie potrzeby istnieje możliwość podjęcia decyzji o przedłużeniu. Poniżej przytaczam linki opinii 🙂 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1976397079190731&id=100004613738765

https://www.facebook.com/100004613738765/posts/1976397079190731/

Poniżej krótkie ujęcia z imprez.

Jeśli chcesz wyróżnić jakieś osoby rysunkiem ( jubilata, szefa, solenizanta, parę młodą, rodziców pary młodej itp.) sugeruję zamówić rysunek ze zdjęć przed imprezą. Powód – osoby te na ogół są rozchwytywane i dlatego nie mają czasu na pozowanie w trakcie imprezy. Plusem tego rozwiązania jest też to, że taka praca może być wzbogacona o wiele elementów np. tło, scenkę, kolor czy oprawę i może być wręczona jako prezent. Na ogół przesyłam ją przed imprezą lub przywożę, jeśli też mam być obecny.

Wyślij zdjęcia na adres poniżej i możemy zaczynać – studiokarykatur.pl jest do Twojej dyspozycji.

Zachęcam do kontaktu i złożenia zamówienia – satysfakcja gwarantowana !      

EWENT
SYGNTA NA KAŻDYM RYSUNKU

kontakt

2rk@wp.pl

+48 601 330 739

Bydgoszcz

POLSKA

Strona powstała przy pomocy środków z Unii Europejskiej